Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.forumi.biz
 photo banner-1-1.gif

Tatina cera i mamin sin!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Tatina cera i mamin sin!

Počalji od Dy taj Pon Mar 03, 2008 11:43 pm

neznam kako da nazovem ovu temu, ali mislim da cete skuziti sta je pisac htio reci.

naime , mm cesto kaze da poludi kada pomisli da bi anastasiju neki muskarac mogao maltretirati, ili nesto slicno. Cak kaze da jedno vece imao nocnu moru, sanjao nju odraslu (ali nije je vidio) kako je neko tuce...Probudio se i isao je maziti usred noci..

Da se razumijemo i ja na to ne mogu pomisliti, ali on je bas kategorican.

I onda mi palo na pamet to-da su kcerkice vise vezane za tate, a sinovi za mame..

ima li istine u tome??

Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 38
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Re: Tatina cera i mamin sin!

Počalji od Gost taj Uto Mar 04, 2008 1:07 am

naravno da ima imam ja zive primere toga.
recimo tatu i cerku mezimizu na koju ne sme mrva da padne,kojoj je sve dozvoljeno,koju je tata jako razmazio i koju obozava.
a ona gleda u njega kao u boga,dozivljava ga kao drugara za zezanje,a ne ko oca i autoriteta,zna da mu se uvuce pod kozu,koristi lukavost i domisljatost i njegove slabe tacke i uvek dobije sta zeli.

nikolu recimo sasvim drugacije vaspitava i razgovara sa njim,kasko on kaze on je musko,a ona je devojcica pa sa njom sve neznije.

nikola uglavnom uvek izvuce deblji kraj pa ga u tim situacijama mama brani tj ja,volim ih ja oboje ao i darko,ali mi se cini da sam ja nekako vise privrzenija nikoli i uvek mi nekako njega vise bude zao jer je mladji,a ona se uvek izvuce njenim trikovima koji samo kod tate pale.

i od kad se rodila je bilo tako....cini mi se da pozeli zvezdu sa neba on bi joj skinuo...

sa nikolom postupa po muski vojnicki,ili kako to vec da kazem,jer smatra da se on treba obuzdati na vreme,decaci su mnogo gori nego devojcice,verujte mi tesko ih je vaspitavati pogotovo ako su besni i tvrdoglavi da ne kazem bezobrazni.

sto se tice muskaraca,moja cerka je vec izjavila kako ce tatu da vodi u miraz kad se uda,a darko je alergican i kad neko pomene musko ime,ili mu spomene nekog njenog drugara ili nedaj boze da je neko pita da li ima simpatiju...ja mu stalno govorim da jhe ona mala,da nerazume jos sta je ljubav izmedju muskarca i zene,ali o ne i ne,ma cim neko spomene musko ime i stavi sa njom on ludi...to je ta ljubav oca i cerke,a cini mi se da kad poraste i stvarno bude trebala imati momka da ce biti isti mozda cak i gori nego nikola kojo u filmu "mi nismo andjeli 2"...morace da da krv,urinokulturu,sve na videlo... :haha:

kad je on kuci sve im dopusta,pogotovo ono sto ja nedam i vecito se svadjamo oko toga...njegov izgovor je mali su,kad ce da prave gluposti,ako nece sada,a kad preteraju posato malo puta znaju kad je sa njim dosta i dokle treba da idu,e onda ih otera u sobe i tako ih se da kazem otarasi ili ih smiri.
i onda bas vikne onako ocinski,da ga se kso na trenutak uplase,ali jko retko i jako kratko vec sledeceg momenta on pada na njihove pogotovo ninine suze ili osmeh... Laughing

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja31 taj Uto Mar 04, 2008 4:52 am

Moj muz se bojao oce li moci da podeli ljubav na njih dvoje jer Nikolu obozava a sada prosto nezna koga vise voli, sto se mene tice ja ih obozavam Niki vise lici na mene i moj je sin prvenac ali uhvatim sebe kako ga stalno grdim i opominjem verovatno zbog nedostatka vremena i lose organizacije u mojoj glavi pa mi bude jako zao a Bojana je maza i jos uvek je samo za mene vezana tako da ispada da je Nikola vise sa tatom a ona samnom i bude i mi nekada krivo.

maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 40
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Mar 04, 2008 4:58 am

za ninu u darkovom slucaju vzi ono "ti si cerko tatin sin" Laughing i tako je bilo sve dok se nikola nije rodio...
neznam ja uvek kazem jadna nina kad bude tinejdzerka i kad bude trebala da se uda jer kako sad prica i ako takav i ostane ima stalno za njom da ide,da gleda gde je ,s kim je,sta radi....

valjda se promeni do tad i shvati da i ona ima pravo na svoj zivot,momke ,izlaske,a sad kakvi su i ako budu losi po nju,naravno da smo tu da joj to stavimo do znanja i da je usmerimo gde gresi,ali ni nama niko nije birao momke,kao ni tatata devojke,pa ni zene tako da je vrlo verovano a ce morati da cute i gledaju,a da je neko maltretira pa to ne bi ni ja kao majka i zensko dozvolila,a kamoli on kao otac.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 10:38 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu