Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.forumi.biz
 photo banner-1-1.gif

Djecija druzenja!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Djecija druzenja!

Počalji od Dy taj Sre Feb 27, 2008 8:55 pm

da li vasi klinci obozavaju da se igraju sa drugom djecom.

Anastasija je u fazi kada uziva u tome. Toliko uziva da joj moja sisa ne pada na pamet. I vidim na njoj da je mnogo srecna.
I naravno voli djecu malo stariju od sebe. Najvise se druzi sa nasom kumicom Elenom, koja je starija od nje 7 mjeseci. Njih dvije komuniciraju na svom jeziku.

Malo stariju djecu uglavnom imitira.

Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 38
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Re: Djecija druzenja!

Počalji od Gost taj Sre Feb 27, 2008 9:39 pm

moji vole uopste drustvo i decu.
nina voli drugare svog uzrasta i one malo starije,mladje nikako jer jednog takvog daveza ima kuci... Laughing
voli da se druzi i primetila sam da veoma brzo sklapa prijateljstva i uopste ulazi u razgovor i zapocinje isti.
komunikativna je i to mi se dopada.
imamo par drugara i drugarica iz ulice koji su vise/manje njenih godina i sa kojima se pogotovo leti redovno i obavezno igra,sa nekima od njih ide zajedno i u vrtic.
ima par drugarica koje voli i kod kojih redovno idemo ili one dodju kod nje i onda se druze i igraju...
kuminu cerku takodje obozava i njih dve su u stanju da se igraju satima...a da im ne dosadi...

nikola je jos mali,ali i on se brzo uklopi,voli da ima puno dece,i igralista su za njega zakon.
kad je nina u pitanju slabo se slazu i igraju zajedno,i kad je u drustvu nininih drugarica onda samo gleda kako da im sta pokvari ili ih ometa jer one ga uglavnom ignoriu,pa on onda time privlaci paznju na sebe i pravi da bude zanimljiv.
ali kad ga prihvate zna i on lrpo da se uklopi i igra sa njima po njihovim pravilima jer je uvek najmladji pa mora po njihovom,po cenu da im se pridruzi.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Beba taj Sre Feb 27, 2008 10:40 pm

I Nikola obožava društvo. Uvek je srećan kad ide kod bate (1.5 god) da se igraju. Tamo voli da bude gazda pa uglavnom mora da bude sve po njegovom, ali prevazišli smo otimanje igračaka... Preko puta nas su živeli devojčica od 4 god i dečak tri meseca stariji od Nidže, baš su se družili, oni dođu, mi odemo do njih. SUper je bilo. Sad su se odselili pa nema u okolini dece. Blizu nam je i gradski park pa kad je lepo vreme odemo tamo. Druži se, ali ako ga neko gurne ili ga kritikuje, on se skloni u stranu i čeka da ga pozovu da se igra ponovo. Zato ja moram da ga uvedem opet u društvo... Mislim da je to zato što su tamo svi veći od njega, pa ih se možda i plaši, oni koji su njegovog uzrasta uglavnom nisu zainteresovani za druženja, ne znam zašto. Nidža uvek trči prema deci, baš voli da se igra.

Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 32
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mildan taj Pet Feb 29, 2008 11:40 am

Nekada mi dosadi pitanje, kada će da nam dođe neko.Obožavaju da se igraju sa decom.Dok je starija bila malo, plakala je kada gosti-deca polaze kući ili obrnuto, ako smo mi u gostima.

Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 36
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Feb 29, 2008 12:04 pm

Mi smo maleni ali imamo jako aktivan drustveni zivot. Imamo tri drugarice sa kojima se vidjamo ponedeljkom ili utorkom obavezno, ponekad i u toku drugih dana. Prekoputa nas zive decak od 3god i njegov bratic 2 nedelje mladji od Sofiye ali su oni na putovanju po Tajlandu i Australiji pa jedva cekamo da se vrate. Sa njima idemo da se vidimo sa jos dva druga i tri drugarice sredom posle rucka. Sredom ujutru ponekad odemo i u bebi kafe u blizini, utorkom u jedan koji je dalje, petkom na druzenje uz decije pesmice (sve to ponekad). Imamo i drugaricu Poppy koja je 7 meseci starija i koja nam je ubedljivo omiljena!
Proslog ponedeljka dok smo nas dve mame drzale devojcice na krilu one su se igrale i uhvatile za ruke. Tako su ostale ceo minut ili duze a nama bilo jako lepo i smesno da ih gledamo. Drugarica Poppy mnogo voli drugu decu pa uvek mazi Sofiyu po glavici a Sofiya i nju i sve ostale "jede pogledom". Nikada se ne plasi druge dece ili ljudi i super je jer mogu sa bilo kim da je ostavim da je zabavlja. Kad su deca u pitanju- sto veselija i aktivnija, to bolje!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Andjela taj Pet Feb 29, 2008 10:46 pm

I moja djeca su poprilicno druzeljubiva,uvijek vole da idemo na mjesta gdje ima djece za igru!
Andjela sad kad ide u skolu svoje potrebe za drustvom zadovoljava tamo ali i kad dodje iz skole opet zna da ode kod drugarice da se igraju!
Djole obozava da gleda djecu kad odemo u skolu po Andjelu,posebno ga odusevljavaju ta veca djeca i rado gleda njihove ludorije,skakanje,vristanje,trcanje....pa ih onda on imitira!
Voli da idemo kod njegovog brata od strica koji je od njega mladji 16 sati Laughing ....ispocetka se lijepo igraju pa se onda posvadjaju oko neke igracke,ali i to polako prevazilazimo.....cim se ne vide par dana odmah pitaju jedan za drugog!

Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 39
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 5:35 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh