Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.forumi.biz
 photo banner-1-1.gif

Sredstva za odrzavanje kuce

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od Gost taj Pon Jan 21, 2008 8:21 pm

koja hemijska sredstva koristite za odrzavanje kuce,cime perete sudove,prozore,podove,kuhinju,kupatilo?
ja za sudove koristim uglavnom mer,ne peni puno i dovoljne su samo nekoliko kapiza punu sudoperu tako da je bas efikasan i dugo traje.
za prozore koristim duel pumpicu za prskanje istih sa alkoholom,za podove imam posebno sredstvo za odrzavanje laminata,sipa se samo par kapi u vodu sa kojio se isti brise i rezultat je delotvoran.
za kuhinju koristim cif (zuti) vec duze vreme i zadovoljna sam.pokazao se kao dobar za ciscenje sporeta ,ali i radnih povrsina.
za rernu koristim rernoper,sipam malo svuda,ostavim par minuta,isperem i obrisem,i rerna je ko nova.
kupatilo odrzavam mr properom za kupatilo,isato naprskam,stavim desetak minuta i sve detaljno oribam i posle prebrisem,plocice kao i slavine se bukvalno sijaju.
kakva su vasa iskustva u koriscenju istih?

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Re: Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od Dy taj Pon Jan 21, 2008 8:55 pm

za posudje koristim pur on mi najvise odgovara.
za kupatilo e tu ih ima mnogo, cilit, mr proper,domestos za wc skoljku, za parket pronto vosak, i imam tecnost za brisanje dvenih povrsina u kuci, ali se nemogu sjetiti kako se zove-odlican je..kuca sija od njega.
Probala sam pronto za drvene povrsine, ali kuca smrdi od njega, pa sam ga izbacila. za trosjed, dvosjed i fotelju kao i za i tepih koristim wanish.

Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 38
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Andjela taj Pon Jan 21, 2008 10:42 pm

Za pranje sudja koristi pur i feri, kako kad, i oba su jako dobra,zadovoljna sam.
Za ciscenje u kuhinji koristim vecinom arf proizvode i za ciscenje sporeta,rerne,plocica.....e sad za ciscenje sporeta ja za sada nisam zadovoljna nijednim proizvodom,nijedan mi ne ocisti kako treba,ribam,trljam a uvijek ostane pokoja fleka koju ne uspijem da skinem,ako neko ima predlog i preporuku javite!
U kupatilu koristim sanitar bilo kog proizvodjaca,svi su dobri,nisam do sad naisla na neki koji ne valja i njime cistim sve od kade,wc solje,plocica....nekad koristim i ajax proizvode.
Za prozore i staklene povrsine koristim nekad arf nekad ajax.
Za tepihe i mebl koristim vanish.
Za jako zaprljane povrsine u kuhinji i kupatilu koristim bref universal ali on sadrzi hlor i jako je smrdljiv pa ga vrlo rijetko upotrebljavam.

Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 39
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veka taj Uto Jan 22, 2008 12:55 am

Koristim jar(fary) za sudove, somat 7 za masinu za sudje, cif koji mi doje pod ruku za kuhinju, cif super crem za rernu, za kupatilo, za sanitarije domestos i mer sanit (za wc solju), za drvenariju pronto kojim nisma bas preterano zadovoljna, pa cesto drvenarija bude prebrisana smacom koji je za podove i tako se lepo cakli da nemate pojma. Za prozore koristim mer sa alkoholom.

"Čovek srcem ispravno vidi...suštinsko je oku nevidljivo.."

www.telenetshop.rs

Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 35
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lidija taj Uto Jan 22, 2008 2:28 am

Za sudove koristim Fairy,za kuhinju Cif,za kupatilo Mr.Proper(bilo koji)
za staklene površine Mer sa pumpicom,za tepihe Wanish ili neki šampon

Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 34
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Jan 22, 2008 7:00 am

Sudje- Fairy antibacterial, masina za sudje- Fairy tablete, kuhinja- Dettol multy action, rerna i ravna ploca- Oven pride, laminat- Mr Sheen, kupatilo- Domestos professional u spreju (protiv kamenca posto ga imamo nenormalno), WC skoljka- Harpic, prasinu- Sparkle i za povrsine sa kojima Sofiya dolazi u dodir- Milton antibacterial.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Beba taj Čet Mar 13, 2008 3:39 am

Za kupatilo koristim Mer sanit, za pločice i teraco u kuhinji Mr. Proper, za parket tečni Pronto, za ostale drvene površine Pronto u spreju, za šporet tečni Hipp, staklo Pompa sa pumpicom, za sudove koristim Fairy jer mi jedino od njega ne popuca koža, na svaki sam osetljiva.

Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 32
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenita taj Ned Feb 07, 2010 3:08 am

Za kupatilo koristim Mer WC sanitar, u kuhinji Cilit a za odrzavanje podova Cilit ili Ajax baking soda. Za sudove koristim neki novi deterdzent Spin i dobro se pokazao. 

lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 37
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veka taj Ned Feb 07, 2010 3:30 am

Ja sam prosle zime shvatila da sam alergicna na Mer za sudove, a sada pocinje da me iritira i Feri.... razmisljam sta je sledece za kupovinu, jer mi ruke bas budu uzasne pune rana. A za masinu sam presla sa somata na calgonit tablete i mnogo je bolji od somata.

www.telenetshop.rs

Veka
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenita taj Ned Feb 07, 2010 9:48 am

Veka ::Ja sam prosle zime shvatila da sam alergicna na Mer za sudove, a sada pocinje da me iritira i Feri.... razmisljam sta je sledece za kupovinu, jer mi ruke bas budu uzasne pune rana.
Imam slican problem. Jagodice mi popucaju i nenormalno bolne ali jedino sto me spasava su rukavice. Jeste da sam sa njima malo smotana ali sta da radim?!

lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 37
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veka taj Ned Feb 07, 2010 10:53 am

Meni ne pucaju rukavice, nego nadlanica i oko zglobova, to budu rane, pucaju, strasno je...uzasno mi izgledaju ruke a radim takav posao da mi ruke dolaze do izrazaja.

www.telenetshop.rs

Veka
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 5:27 pm

Sponsored content