Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.forumi.biz
 photo banner-1-1.gif

Prasak za ves i omeksivac

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Prasak za ves i omeksivac

Počalji od Gost taj Pon Jan 21, 2008 8:15 pm

dok su bili mali koristili sam ariel i bebi lenor omeksivac.
ves je u toj kombinaciji pogotovo pelene bio cist,mek i mirisan.
kasnije zbog ninine alergije zamenila sam ariel tide-om,a sad sam se vec duze vreme zadrzala na bonuxu i to sa mirisom limuna.
od skora sam probala i duel sa mirisom djurdjevka i divan je..
bebi omeksivac sam zamenila silanom od badema i prezadovoljna sam,divno mirise kad je sveze opran,cak i posle peglanja i pri otvaranju ormana oseti se svezina i miris istog.
za nas ves koristim ljubicasti,crveni,plavi lenor kako kad i miris je presudan u izboru,secam se da sam letos rasirila ves i da me je pola komsiluka pitalo sta to tako lepo mirise.
bas sam bila srecna i ponosna jer mislim da su cistoca garderobe i vesa kao i njegova svezina i miris koji treba zadrzati sto duze itekako vazni za cistocu i prijatnost pri koriscenju i nosenju iste.
a vi koji omeksivac i prasak koristite,kojim ste najvise zadovoljni ,koji se pokazao samo kao puka reklama i da li volite taj osecaj svezine i miris u svom ormanu?
da li vas izbor praska zavisi od njegove koncentrovanosti ili vam je bitnije da lepo mirise?

da li koristite vanish ,ace ili slicna sredstva za beljenje vesa?

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Re: Prasak za ves i omeksivac

Počalji od Dy taj Pon Jan 21, 2008 8:57 pm

ja sma uvijek koristil ariel, ali kada se anastasija rodila morala smo prestati sa njim, zato sto je dobijal osip, pa smo po svajetu doktorice presli na merix.
Medjutim bila sma jako nezadovoljna njime, pa sam kada je stasi porasla lagano pokusala ponovo sa arielom i vrijedilo je nije bilo reakcije, tako da sam se zadrzala na istom.

Omeksivac, bijeli silan, plavi lenor pur oxigen ili plavi bohor.
ponekada koristim woolite.

Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 38
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Andjela taj Pon Jan 21, 2008 10:23 pm

Ja uglavnom koristim Tide ponekad Merix,a vanish koristim za fleke koje moja djeca nemilice ostavljaju i bijeli vanish s vremena na vrijeme dodajem bijelom vesu prilikom otkuhavanja,ponekad koristim i vanish za zavjese i svim tim proizvodima sam relativno zadovoljna.
Od omeksivaca koristim zuti lenor vec godinama i njime sam prezadovoljna,ves je mekan a i miris obozavam.
Primjetila sam da sva ova navedena sredstva kada se kupe u zapadnim zemljama(ja sam konkretno dobijala iz Njemacke) daleko su bolja i kvalitetnija i ljuta sam sto nama za istu cijenu salju proizvode manjeg kvaliteta!

Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 39
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Miloseva_mama taj Pon Jan 21, 2008 11:35 pm

imjenjala sam sve i svasta... Moja dobitna kombinacija koju ne mijenjam ni zasta je Tajd i Ornel bebi soft!!!

Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 33
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veka taj Uto Jan 22, 2008 12:46 am

Od praskova isprobala sve, i zadrzala sam se na Duel-u, zaista lepo pere, lepo mirise, a tek cena....a omeksivace menjam stalno, cim mi se nos navikne na jedan miris ja ga menjam, trenutno kupila da probam i duel omeksivac, pre toga koristila silan plavi, ali obozavam plavi Bohor. Tu je i vanish jer se kao i sva deca i mi prljamo i ostavljamo fleke.

"Čovek srcem ispravno vidi...suštinsko je oku nevidljivo.."

www.telenetshop.rs

Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 35
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Andjela taj Uto Jan 22, 2008 2:28 am

Veka ::Od praskova isprobala sve, i zadrzala sam se na Duel-u, zaista lepo pere, lepo mirise, a tek cena....
Ja sam skoro razmisljala da ga kupim pa sam kontala da cim ima povoljnu cijenu nije dobar,ali sad cu da ga probam!

Andjela
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lidija taj Uto Jan 22, 2008 2:33 am

I ja sam takođe isprobala razne praškove ali u zadnje vreme koristim samo Duel.
Od omekšivača roze Silan ili Lenor sensitive a sviđa ni se i plavi Bohor...
Od izbeljivača sam pre koristila Ace ali nisam bila zadovoljna(a i jako mi smrdi),sada koristim Wanish,za zavese takođe koristim Wanish(white)

Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 34
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bojana taj Uto Jan 22, 2008 2:34 am

i ja koristim duel vec dugo i zadovoljna sam
a omeksivac ne smem za posteljinu i makijeve stvari jer je alergican a za nase stvari obozavam tamno plavi lenor i crni i silan ljubicasti
venish koristim jako jako cesto ali ne zbog makija vec se mm fleka svakodnevno kao dete Mad

Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Jan 22, 2008 6:36 am

Trenutno Fairy Non Bio i isti omeksivac jer sam htela da promenim miris. Al nije mi se dopao jer je jaci od Comfort Pure koji inace koristim (isto i prasak i omeksivac). Comfort se cak i mojoj mami dopao koja ima problema sa mirisima. Mislila sam da za nas uzmem neki drugi jaci a da samo za Sofiyine stvari njega koristim al mi veliko cimanje- dva velika pakovanja pa ih treba negde smestiti.
Jedino ta dva Non Bio ili ne-bioloske su nama preporucili za bebu al ne znam koji im je sastav pa su ne-bioloski.
Kad peremo pelene onda imamo poseban prasak koji dodajemo uobicajenom.
Bojana ::venish koristim jako jako cesto ali ne zbog makija vec se mm fleka svakodnevno kao dete Mad
Boku potpisujem u ovome- i moj je ko malo dete! Fleke od hrane dok kuva, trave i blata sa fudbala... i sve na novoj odeci! Vanish me spasava!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Stazi taj Uto Jan 22, 2008 6:37 am

Ja sam koristila dosta praskova ali sam bila zadovoljna sa MErixom i sada Duelom koji i koristim. Tide i Bonux su mi prejaki i deci Vioktroiji je stalno izlazio neki osip od toga a i ja sam cesto kijala i smetalo mi je. Sa Duelom sam zadovoljna pogotovo onaj sa djurdjevkom, predivan miris ima. Ariel sam u par navrata koristila i mislim da je izvikan, meni UOPSTE nije skidao fleke niti mi je ves bio beo kao sto reklamiraju. Moda neko drugi ima bolje iskustvo sa njim. U svakom slucaju ne opravdava svoju cenu!

Od omeksivaca sada za bebu koridtim od Lenora sensitive baby i koristila sam i onaj od Silana sensitive sa bademom.
Jako davno sam koristila zuti Lenor i jako mi se svidjao a onda je odjednom nestao sa trzista. Sada ne znam da li ga ima posto koristim samo bebi sensitive.

Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja taj Uto Jan 22, 2008 7:39 am

Mi smo koristili Merix, ali je jako los, fleke ostaju i posle pranja na 95 stepeni.
Sada smo presli na Ariel (ovaj novi sa M-Zim tehnologijom) i zadovoljna sam. Od omeksivaca koristim Bohor, plavi ili beli.
Bas ste me iznenadile...vidim da je vecina zadovoljna Duel-om...ja sam bila ubedjena da je sr....

maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 32

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Emi taj Uto Jan 22, 2008 9:46 am

Evo i ja da kazem, koristim zeleni Duel, ali plavi se vise svidja.
Sve je super oprano i prelepo mirise, a i nije uopste skup.
A omeksivac scratch uh stalno menjam, sad koristim plavi Bohor, mada beli mi je bolji, a ponekad kupim Lenor senzitive, za Milenine stvari...ali Lenor mi se nesvidja kako mirise.

Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Andjela taj Sub Feb 16, 2008 3:24 am

Evo ja sam isprobala Duel,posto sam vidjela da ga mnoge od vas koriste,i mogu vam reci da sam super zadovoljna....opere jednako dobro kao i Tide koji sam do sada koristila,ali samo sto je duplo jeftiniji :igram:
Eto lijepo ja kazem mm da i od foruma i internetskog druzenja sa zenama ima neke koristi,a on mi prije nije vjerovao Laughing

Andjela
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ivana taj Sub Feb 16, 2008 1:09 pm

uglavnom koristim Duel-miris djurdjevka,skoro sam uzela Duel-miris lavande i badema,divno je,tako da cu sad naizmenicno kupovati
a omeksivac-obozavam,crni Lenor

www.telenetshop.rs

Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 29
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lidija taj Uto Feb 19, 2008 3:13 am

Ja sam pre neki dan zamenila omekšivač,uzela sam roze bohor i mogu vam reći da PRELEPO miriše,kad prostrem veš,kad prođem pored njega sve mi miriše na ruže,jako sam zadovoljna.

Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Betty Boop taj Uto Feb 19, 2008 4:28 am

Duel smo pre koristili, nije bio loš...pa smo probali Persil...očaj živi, veš je lepo mirisao samo dok je mokar, a posle bi bukvalno smrdeo na buđ! A i nije lepo prao, često bi mi ostajale bele "fleke" od sasušenog praška. Sad već neko vreme koristimo Ariel M-Zim teh., i ja sam jedino sa njim baš potpuno zadovoljna...mada, možda je to sugestivno, otkud znam! Menjaću ga povremeno sa Duelom. A ja ko Veka, omekšivače stalno menjam, uvek mi baš taj neki lepše miriše kod drugog nego kod mene. A Lenor mi je dosta loš (sem belog baby senzitive), veš uopšte nema mekoću!

Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Mar 10, 2008 6:26 am

ja koristim persil ves mi je divan mek i divno mirise...mozda zato sto mi ga je darko doneo iz beca i to bas onaj pravi originalni ,ne ovaj sto stigne kod nas pa ga oni malo dorade tj dodaju mu sva ta cuda koja mu uniste dejstvo...mozda i zato sto ga kombinujem sa omeksivacem silan od alpskog mleka,i prezadovoljna sam, i cistocom i mekocom posle pranja sa istima.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milica taj Pon Mar 10, 2008 6:53 am

Ja koristim arijel m-zim ovaj novi, a dok se on nije pojavio koristila sam isto ariel obicni. ponekad u Amway-u kupim sa8 prasak za ves i sa njim sam najzadovoljnija ali kosta 3 000. hiljade dinara. Jedini i jedini omeksivac koji koristim je Chico omeksivac..prosto mi predivno mirise..Moram priznati da sam bolesnik kada je cist ves u pitanju kao i kada je prostiranje vesa u pitanju, U stanju sam da ga spakuje kao pod libelom, a ova dva praska kupujem jer imam utisak da kada sa njima perem ves prosto blista na zici..nekako nije samo cist vec zraci..rekoh ja ludak :laundry:

Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Betty Boop taj Pon Mar 10, 2008 7:52 am

Ja sam pre par dana baš taj Chico-v omekšivač uzela za Vukov veš...nisam ga još isprobala, ali čini mi se da lepo miriše.
Moja sestra u Italiji koristi samo tečne detrdžente za veš, kojima se uopšte netreba dodavati omekšivač. Kad je donela Vuku neku garderobicu od bata Simona, predivno je mirisalo...i taj miris se čak zadržo nakon prvog pranja, tek sa drugim je nestao!!!Ovde nema tog detrdženta, ali sam joj podobavezno dala zadatak da mi donese bar jedno veće pakovanje kad budu dolazili sledeći put.

Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Beba taj Čet Mar 13, 2008 3:26 am

Da, i ja sam isti slučaj imala kad mi je strina poslala bratove stvari za Nikolu iz Italije, i posle pranja se miris zadržao Smile Nemam pojma kakav prašak koriste, ali baš ću da pitam.

Koristimo Duel, od jeftinijih praškova mi je najbolji, jako sam zadovoljna. Omekšivač Lenor tamno plavi. Za stvari koje perem na 30 stepeni koristim neki od tečnih deterdženata, uglavnom Biobel, bez obzira što mi od Duela ne ostaje beli trag, ja umišljam da mi je ostalo praška u jorganima ili ćebadima koji su svetli... Paranoik.

Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 32

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milica taj Čet Mar 13, 2008 3:45 am

Beba ::, ja umišljam da mi je ostalo praška u jorganima ili ćebadima koji su svetli... Paranoik.
Ne zna se koja je bolesnija od nas dve Bebo....

Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Hobi : sex na ex

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Ned Jun 15, 2008 1:27 pm

Ja sam sad pocela da koristim Persil Small and Mighty (non bio naravno) tecni deterdzent. Zadovljna sam prvenstveno zato sto mi stedi na prostoru jer je koncentrovan i za isti broj pranja pakovanje je mnogo manje od klasicnog praska. Miris je isti ko i Persil koji smo do sada koristili a isto i kvalitet pranja. Omeksivac i dalje Comfort Pure, Vanish samo na fleke i to Oxi Action pena sa pumpicom, a nikako u ceo ves, posebno ne Sofiyin.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Melanija taj Ned Jun 22, 2008 11:47 am

Ja sam nedavno kupila ovaj novi duel sa mirisom jorgovana,divan je,inace sam koristila i duel sa mirisom djurdjevka i bonux i ariel ma neznam koji nisam.
Od omeksivaca sam verna lenoru,boja i miris zavise od trenutnog izbora i raspolozenja.

Melanija
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 58
Godina : 37
Datum upisa : 30.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tanasija taj Uto Jun 24, 2008 10:22 pm

ja koristim persil gold i onaj sensitive silan za bebe.

www.telenetshop.rs

tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 35

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Cvrki taj Uto Jul 29, 2008 4:41 am

Ja već duže vreme koristim Ariel flover i lenor, samo menjam boje, t.j mirise, u početku dok je Sara bila mala, koristila sam beli lenor-sesitive.

www.telenetshop.rs

Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 3:13 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole