Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.forumi.biz
 photo banner-1-1.gif

Strah od Deda Mraza

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Strah od Deda Mraza

Počalji od Dy taj Čet Dec 13, 2007 9:09 pm

moja kuma putuje danas za crnu goru, pa su sinoc njihovoj djevojcici kuci organizovali dolazak deda mraza...
i naravno i mi smo bili tu, donijeli joj paketic ...

moja anastasija super reaguje na deda mraza na TV, igracke voli, cak ima i velikog deda mraza na naduvavanje i voli ga..

medjutim, sinoc kada je dosao pravi deda mraz...ona se zaledila..mene zagrlila i rekla , nece anu(kao nece dirati anu)... prepala se...
pozitivno je , sto je nakon sat vremena sama mu prisla i dala mu bombonu..

mislim nije se toliko prepala i nije plakala, ali niej joj bilo svejedno..

jos je ovo bila kucna, domaca atmosfera mogu misliti kako ce nam biti kada budemo isli u pozoriste...

kako su vasi malisani reagovali na deda mraza??

Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 38
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Re: Strah od Deda Mraza

Počalji od Gost taj Čet Dec 13, 2007 9:20 pm

nina je prve godine kad se slikala sa deda mrazom jedva pristala da mu sedne u krilo i fotograf je jedva uslikao i na slici se vidi kako place i oce da ustane.
sledce godine vec ne,tada nam je deda mraz bio kuci i super su ga prihvaili,pogotovo nikola koji je bio jako mali i mislila sam da ce se uplasiti,medjutim nije bas mu je bio zanimljiv.
nina se pre neki dan slikala sa deda mrazom u vrticu i to sad prihvata sasvim normalno,samo sto mi je rekla da to nije pravi deda mraz nego covek koji je maskiran u istog,eto u moje vreme ja sam do deset godina verovala u deda mraza.
nikola je video velikog nadvanog i nije ga se bojao,hteo je da ga pipne,pruzao mu ruku i skroz ok ga je prihvatio.
nemaju strah od deda mraza tj.maskiranog coveka u crvenom odelu i belom bradom,ha,ha,ha.moje dete je cudo......

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Stazi taj Čet Dec 13, 2007 9:36 pm

Moja mala ,pre dve godine(i kada je imala 2 godine) kada smo bili u nekom Opel servisu koji je delio paketice,kada je videla dda Mraza biila je toliko uzbudjena jedva je cekala da ode do njega. LAi kada je dosla blizu nije smela da uzme paketic iz ruke, ali samo zato sto je jako stidljiva

Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 39
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lidija taj Čet Dec 13, 2007 11:31 pm

Moja Ivona prošle godine(imala je 15 meseci) isto se bila uplašila,uhvatila me oko vrata nije htela ni sama da ode do njega a kad joj se obratio i pružio paketić ona se rasplakala.
Videćemo kako će ove godine da reaguje(idemo kod Deda Mraza 26-og),mada sada je već starija i razumnija i odavno joj pričamo da je Deda Mraz dobar i da će joj doneti paketić,gleda i crtaće na tu temu i već se sprama da će i da ga ljubi kad dobije poklon....E to se ona samo sprema ali vidićemo 26-og kako će sve ispasti,da li će biti hrabra do kraja ili će da se uplaši.. santa

Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 34
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Andjela taj Pet Dec 14, 2007 3:30 am

Djole je prosle godine imao 19 mjeseci i kad je dobijao paketic od Djeda mraza toliko se derao da me je prosto bilo sramota!
Zato se ove godine pomalo pribojavam kako ce da reaguje iako je sada stariji i malo razumniji, unaprijed o tome razgovaramo i pripremamo se pa vidjecemo......a sa Andjelom nikada nije bilo problema,ona je uvijek bila mirna i poslusna i kad ja kazem da ode do Djeda mraza i sjedne u krilo ona je uvijek poslusala jer za slatkise sve ce uciniti!

Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dy taj Ned Dec 23, 2007 9:42 pm

da se pohvalimo..juce smo bili u pozoristu, dobila je paketic, sjela sama deda mrazu u krilo, uzela paket i nije suze pustila, cak se smijala..uskoro slike...

ali prije toga je bila predstava, vuk i sedam jarica..i kada se vuk pojavio na sceni, moja anstasija je toliko plakala, prepala se da sam je iznijela vani(iskreno kada se vuk pojavio ni meni nije bilo ugosno, ruzna im maska)...i ne samo ona mnogo djece je plakalo, tako da su prekinuli tu predstavu i igrali u cara trojana kozje usi...

Dy
Počasni član
Počasni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veka taj Ned Dec 23, 2007 9:52 pm

Bas lepo da je Anastasija tako dobro reagovala na Deda Mraza. Danica je prosle godine vristala kad smo mu prisli, dok smo stajali na pristojnom rastojanju radovala se. A juce u tempu bio jedan Mraz i ona mu prisla, sa tatom, pricala sa njim, dobila balon, sve ok. E sad ne znam kako bi reagovala da je on hteo da je uzme u ruke.

"Čovek srcem ispravno vidi...suštinsko je oku nevidljivo.."

www.telenetshop.rs

Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 35
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dy taj Ned Dec 23, 2007 9:54 pm

mene je ona pozitivno iznenadila, nisam to ocekivala, zato sto je ranije prije ne pune dvije sedmice vristala kada ga vidjela..ali mislim da je razlog to sto je vidjela kako mu djeca sjedaju u krilo i uzimaju paketice..to je posmatrala..sigurna sam da je to na nju pozitivno djelovalo...

Dy
Počasni član
Počasni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mildan taj Pon Dec 24, 2007 4:26 am

Moje su prošle godine super reagovale na Deda Mraza.Čak je Micika dala ruku D.M.-u kada su se slikale, a imala je devet ipo meseci.

Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 36
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Miloseva_mama taj Pet Dec 28, 2007 9:37 am

Nama sinoc dosao deda mraz..... kada se pojavio na vratima Milos se ukocio!!! isprati ga do dnevne sobe, i kad je je pozvao u krilo tu je nastala vriskaaaaaaa!!!!! bila je i dobra vila pa ga je malo oslobodila, pa smo se uspeli slikati sa deda mrazom!!!!!

Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 33
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Dec 28, 2007 9:40 am

sva sreca u dobru vilu hihi,bitno je da ste se uslikali sa deda mrazom, :djedmraz: ,a strah i vriska su opravdani.
milose sa 11 meseci svi smo se bojali deda mraza hihi,stoga svu podrsku i razumevanje ti saljemo. :volim:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mildan taj Sub Dec 29, 2007 4:12 am

Mi smo se uplašili od Deda Mraza, odnosno Micika.Kada smo trebali da se slikamo, Dana se namestila pored njega, a on uzeo Micu u naručje, pa je počela vriska.Bilo ko nepoznat, pa čak i poznat da je uzme iz mog naručja ona ne da, tako da je bilo urnebesno.Posle smo se nekako slikali, naravno i mama.

Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 36
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veka taj Sub Dec 29, 2007 4:48 am

Danica se i dalje odusevljaav Deda Mrazom, ali da se slikamo da je on uzme to nikako nece. Prilazimo, pricamo sa njim, ali slika neeeee.

"Čovek srcem ispravno vidi...suštinsko je oku nevidljivo.."

www.telenetshop.rs

Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 35
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Sub Dec 29, 2007 4:51 am

mi smo danas videli u centru deda mraza,dbili su bombone od njega,pomazio ih je po kosi ,rukovao se sa njima,bas su bili srecni i odusevljeni.
vise ga se ne boje i prihvataju ga kao nekog ko dolazi svake nove godine i deli poklone!!!!!!
zato mu se najvise i raduju. Very Happy

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Andjela taj Sub Dec 29, 2007 8:46 am

I mi smo juce bili kod Djeda Mraza i Djole je lijepo sjeo u krilo i slikao se s njim cheers ali se prije toga derao zato sto je morao da ceka da dodje na red a on je htio odmah da dobije paketic!

Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 12:54 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh