Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.forumi.biz
 photo banner-1-1.gif

Vristanje u snu!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Vristanje u snu!

Počalji od Dy taj Ned Nov 25, 2007 11:37 pm

anastasija se zadnje dvije veceri cesto budi sa vriskom, kao da se plasi necega..
i moram je uzeti u narucje da se smiri...

inace to se desavalo u jednom periodu kada je bila mladja, pa prestalo..

ali ovo je nekako drugacije... sigurna sam da je nesto sanjala pa se prepale...

imate li vi sa tim iskustva?

Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 38
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Re: Vristanje u snu!

Počalji od Tamara taj Ned Nov 25, 2007 11:47 pm

Desilo nam se par puta. Isto se probuli i pocela da vristi. Uzmem je narucje i posle minut zaspi kao da se nista nije desilo. Verovatno sanjaju nesto.

Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 34
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veka taj Ned Nov 25, 2007 11:53 pm

Danica ne vristi, ali cesto prica u snu. Ja sam kao mala vristala, plakala, smejala se naglas iako spavam, fora je sto mi se jos uvek desava da tako sanjam da naglas placem, jecam, smejem se, odavno nisam vristala na svu srecu...

"Čovek srcem ispravno vidi...suštinsko je oku nevidljivo.."

www.telenetshop.rs

Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 35
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milica taj Pon Nov 26, 2007 2:48 am

E zbog tog vristanja je napamet pola lekove, ali bi je ja malo odvela lekaru, Vodim ja dete i u crkvu kad se to desi

Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Hobi : sex na ex

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Nov 26, 2007 3:19 am

nama se nije desilo da vristimo,ali da se rasplacemo ili pricamo i smejemo se naglas u snu jeste.
obicno to traje par minuta i posle toga se smire.
ko zna sta sanjaju pa se rastuze do suza ili se tako slatko ismeju.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mildan taj Uto Nov 27, 2007 5:48 am

Ja se sećam kroz maglu da nam se to dešavalo.Mislim da deca nešto sanjaju pa vrište.Možda je preko dana gledala nešto za nju ružno na TV-u, pa to sanja.

Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 36
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja31 taj Pon Mar 03, 2008 6:13 am

znam da je ovo za manje klince ali evo moj Nikola od prve godine pa evo do sada se budi nocu i vristi i toga nije svestan u snu je i dalje ali place, vrlo retko preskoci noc da neplace , kazu da to prolazi oko 5 godine videcu bas i to.

maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 40
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milica taj Pon Mar 03, 2008 7:13 am

Moje dete se cesto trese u snu.....pocne da trese ruke i noge,ja je malo zaljuskam i to prestane, da je ne daj Boze bolesna od necega ne bi se tako lako smirila. Odavno se nije probudila vriskom, ali kad se to desavalo ukapirala sam da je uvek imala problem sa stomacicem. Boleo je stomak od neke hrane...a to sam sredjivala cajem ili espumisanom.

Milica
Povratnik
Povratnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Mar 03, 2008 7:15 am

nikola uglavnom kao i nina sanja sve od prethodnog dana tu noc,i onda ako su jaci utisci on ih u snu prepricava ili docara.
nekih ekstremnijih i zescih situacija nisu imali,sem kad mi je jednom bukvalno zario nokte u oci htevsi da uhvati loptu za koju je mislio da sam ja... Laughing

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dy taj Sre Mar 26, 2008 10:07 pm

defintivno, anastasija vristi zbog snova..Nocas je toliko vristala da je tata iz susjedne sobe upao u nasu!! Probudila se i stalno govori, mama mak napoju, neda anu...Prepala se mraka!!!

Dy
Počasni član
Počasni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Beba taj Sre Mar 26, 2008 11:58 pm

Neko je Nikoli pominjao da je Vuk u mraku i da će ga pojesti. I od tada se jako plaši. Dešavalo se da je sanjao isto i da počne u snu da plače jako, da viče, da me traži... Uspela sam nekako da mu utuvim u glavu da je vuk u šumi, i sad se više ne plaši. I ranije se dešavalo da počne jako da plače u snu, ali su i tad bili burni snovi u pitanju. Preživljavaju malenice sve što dožive u toku dana...

Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 32

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milica taj Čet Mar 27, 2008 12:59 am

Beba ::Neko je Nikoli pominjao da je Vuk u mraku i da će ga pojesti. I od tada se jako plaši. Dešavalo se da je sanjao isto i da počne u snu da plače jako, da viče, da me traži... Uspela sam nekako da mu utuvim u glavu da je vuk u šumi, i sad se više ne plaši. I ranije se dešavalo da počne jako da plače u snu, ali su i tad bili burni snovi u pitanju. Preživljavaju malenice sve što dožive u toku dana...
e zbog ovoga sam veliki protivnik zastrasivanja dece sa vukom, babarogom i mrakom..Pa mrak je normalna prirodna pojava i desava se svaki dan..a baba roga ne postoji..zasto onda decu trumirati necim imaginarnim i laznim. Apsolutno sam protiv toga,cak sam i mojima strogo zabranila da je na taj nacin zastrasuju. Ja to ne radim i drugima ne dozvoljavam..jadno dete i ko mu isprica za vuka

Milica
Povratnik
Povratnik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Čet Mar 27, 2008 2:01 am

moji se ne plase mraka niti sam ih ikad plasila i dozvoljavala bilo kome da ih zastrasi mrakom,babarogama,vesticama,vukovima i slicnim zverima...
uglavnom sanjaju ono sto dozive,vide,cuju preko dana i ponekad se meskolje,prevrcu,pricaju sa nekim u snu ili se posvadjaju ,ali nocne more zbog straha od istih nemaju niti dajem nekome da to radi,znaju tacno i sta e i zasto pada mrak ,i da babaroge i vestice zive u bajkama a vukovi i ostali u sumama...to su valjda razgranicili tako da u preko noci mirni...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Emi taj Čet Mar 27, 2008 2:13 am

a kako znas sta sanja tvoje dete reno??

Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 33
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Čet Mar 27, 2008 2:17 am

pa neznam tacno sta sanjaju ,ali znam da vestice i ostale gluposti cime plase decu sigurno ne...
znam i po tome jer ga cujem kad kaze nina ostavi to je moje,znaci svaja se sa ninom,i onda okrenem film unazad i setim se da su se prethodni dan bas zesce posvadjali recimo ,ili kad ga cujem da se kezi i govori necu to,onda mu nije nesto po volji ili slicno,kad se smeje ili glasno cereka ima i toga ,onda smo se prethodnoi dan golicali ili igrali zmurke i slatko smejali krijuci se i trazeci..ne znam nego po tim nekim njihovim reakcijama zakljucujem...a i dbro ih poznajem pa mogu da pretpostavi i pogodim sta je u pitanju..i sta ce im ostati u glavama ili sta ce preneti i u snove jer je na njih ostavilo jak utisak...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od IRENA taj Pet Apr 11, 2008 11:18 am

meni željko još od šestog meseca kad je bio u bolnici kad su ga vezivali zbog infuzije vrišti zove me ja dođem on me gura nema šanse da ga probudimo tek nakon dranja i plakanja nekih 5 min.
Ja sam bila kod lekara dr. mi je rekla da sigurno gleda nasilne crtaće kako je i bilo (šamani,nindža kornjače,one kineske na kanalu d) ili filmove pa u snu stavi mamu,tatu sebe u te scene i to je to ukinula sam to i bilo je super sad ponekad jer gleda opet nindža kornjače. Jedanput je u snu pričao i smejao se sa jagodicom bobicom zamislila sam koliko je njemu dobro kad je u crtaću sa jagodicom bobicom pa ga nisam budila da ide u vrtić Smile a isto tako zamislite da se nađe u nindža kornjačama ili ovim kineskim de ima nasilja Sad užas !

IRENA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 68
Godina : 31
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veka taj Pet Apr 11, 2008 10:33 pm

Irena, ja vrlo cesto imam kosmarne snove i to vrlo tesko podnosim, mogu da mislim kako je onda njemu.... dobro da ste otkrili da je to do crtaca....tome moze da se stane na put, zamenis crtace koje gledaju i bude bolje.

"Čovek srcem ispravno vidi...suštinsko je oku nevidljivo.."

www.telenetshop.rs

Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 35
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dy taj Čet Jun 12, 2008 7:53 pm

Anastasija je sinoc tako vrisnula i tako plakala, da sam s eprepala..Nije to dugo radila, i nocas jednom..i definitivno je nesto ruzno sanjala!!

Dy
Počasni član
Počasni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mildan taj Čet Jun 12, 2008 10:42 pm

I meni je Mici nešto vrištala, ali ne baš jako, više je bila u nekom bunilu.Sigurno je sanjala nešto ružno.Jedva sam je smirila.

Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 5:26 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh