Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.forumi.biz
 photo banner-1-1.gif

Moj ormar

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Moj ormar

Počalji od Gost taj Pon Nov 05, 2007 7:57 am

drage dame kako izgleda vas ormar?
da li je pretrpan stvarima od kojih pola ne nosite,ali opet imate( kao i sve zene) problem da nemate sta da obucete?
da li vam je sve slozeno pod konac i u svakom momentu ynate gde vam je sta,ili se u tom svom malom haosu zvanom orman uopste ne snalazite?
da li odlazete sezonsku garderobu i odvajate letnje od zimskih stvari kad za to dodje vreme?
da vas cujem....

Poslednji izmenio dana Čet Nov 08, 2007 12:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Re: Moj ormar

Počalji od Tamara taj Pon Nov 05, 2007 10:57 am

Uh gde me nadje... Laughing
Ormar mi je delimicno slozen i previse pretrpan, ali uvek znam gde mi je sta. A sezonske stvari vrtim u krug-ono sto mi treba je u stanu, a ono sto mi ne treba je kod mame.

Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 34
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mildan taj Pon Nov 05, 2007 9:31 pm

I meni je delimično složen.Nije bap sve pod konac, ali majce su poređane jedna na drugu, pantalone isto tako,...bluze isto,...Odvajam letnje zimsko.

Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 36
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Nov 05, 2007 10:17 pm

moj ormar je moje malo carstvo.
svaka stvar ima svoje mesto,sve je ispeglano i slozeno jedno na drugo.

pod konac sto se kaze i u svakom momentu znam gde mi je sta.
veliki sam perfekcionista sto se tice ormara i ne podnosim razbacan ormar pun izguzvanih i ofrlje bacenih stvari,da kad otvoris sve popada na tebe.
imam dosta stvari,uglavnom ih kombinujem,ali desi se nekad da i nemam sta da obucem. Smile

Poslednji put izmenio dana Uto Feb 05, 2008 12:08 am, izmenio ukupno 2 puta

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon Nov 05, 2007 11:53 pm

Ja sam sve ono sto nisam i nemam nameru da nosim ostavila u Srbiji pa mi se sad mama tamo macuje sa punim ormarom i penje mi se na glavu pitanjima sta da radi sa ovim ili onim.
Ovde sam donela samo ono sto stvarno nosim. Takodje mi to sluzi kao dobar izgovor da kupim sve novo i moderno jer kao nemam ili mi vise nije taman. Sad
Stvari jesu sezonski odvojene i uglavnom sredjene al kad Sofiya zaplace desi se da sve neslozeno pobacam unutra pa da posle vadim i sklapam. Inace mi je ormar 3.5x2m i ceo je spolja u ogledalima sto mm jako zivcira- jedva sam ga ubedila da ga stavimo u spavacu. Samo steta sto nije bas prekoputa kreveta Wink

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dy taj Sre Nov 07, 2007 3:11 am

Moj ormar je uglavnom urnebesan..skoro svaki dan ga slozim, pa ujutro razrovarim,,,znam gdje se sta nalazi ali jednostavno to je jace od mene... volim da pravim nered po ormaru...

anastasijin je naprotiv pod konac..mada u zadnje vrijeme i cera voli da rovari..pa tako po nekoliko put avadi stvoje stvari, a ja salzem...
to nam je izgleda u krvi

Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 38
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tanasija taj Čet Mar 26, 2009 9:11 pm

Moj ormar je prilicno sredjen, nemam puno garderobe i ne cuvam stvari koje ne nosim. Imam nesto stvari i kod mame, ali to su mi ustvari uniforme koje ne nosim vise a ne smem da bacim

www.telenetshop.rs

tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 35
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 4:36 am

Sponsored content