Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.forumi.biz

Vaginalni sekret kod malih devojcica

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Vaginalni sekret kod malih devojcica

Počalji od Lala2006 taj Uto Jul 06, 2010 8:27 pm

Kako mi je cerka, stara 3,5 godine, pila puno antibiotika do pre mesec dana, javio joj se svrab oko vagine i belicasti gust sekret, ne znam kako da objasnim bolje. Kad smo bili kod njene dr. rekla je da joj stavljam neku kremu protiv gljivica, a nije je ni pogledala. Molila sam je da je pregleda, na sta sam dobila odgovor da ona to ne zna i da bi onda morala da je posalje kod koznog dr. da joj uzmu vaginalni bris.
Mi smo mazali Obytin kremu i kao bolje joj je i ne cese se ona stalno, samo uvece kad je tusiram , vidim taj sekret i tada, kad je brisem, najvise se zali da je pece.

Ne znam sta da radim. Da li da je vodim kod koznog?
Lala2006
Novi član
Novi član

Broj poruka : 5
Godina : 50
Datum upisa : 30.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Vaginalni sekret kod malih devojcica

Počalji od tanasija taj Uto Jul 06, 2010 8:37 pm

Pa to je reakcija na antibiotik i jeste gljivica sigurno, treba da joj dajes bevipleks(ne znam od kog uzrasta moze) dok pije antibiotik, ispiraj je kamilicom i mozda bi trebalo nesto da se maze, ali mislim da kozni lekar nema nista sa tim, mislim da je to ipak ginekoloski, mozda da joj uzmu samo u laboratoriji bris, pa da vidite.

www.telenetshop.rs
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 36
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Cvrki taj Uto Jul 06, 2010 8:49 pm

Postoji dečiji ginekolog kod kojeg sam ja vodila moju ćerku u BG-u na institutu za majku i dete, oni ti tamo uzmu bris, t.j briseve i pregledaju je i kažu šta ti je činiti. Da bi došla do instituta treba ti uput koji sam ja dobila od Sarinog pedijatra u dispanzeru. Ali pre nego što smo otišli na institut radili smo joj bris u dispanzeru za žene,kod običnog ginekologa ovde kod nas u Palnci, a to je bilo okači mačku o rep, čas je imala nešto čas ne...

www.telenetshop.rs
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 35
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole