Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.forumi.biz
 photo banner-1-1.gif

Odgovornost nasih andjela

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Odgovornost nasih andjela

Počalji od Brizna mama taj Sre Maj 12, 2010 12:52 am

Da li su vasa deca dovoljno odgovorna,ako jesu zasto,tj.objasnite da li se brinu o nekoj zivotinji,ili zato sto rade nesto sto je iznenadjujuce za njihove godine,tj.kada su vas necim iznenadili,napravili,pomogli.Nadam se da vam se dopada tema,pa,navalite

Brizna mama
Novi član
Novi član

Broj poruka : 21
Godina : 44
Hobi : Sve sto je vezano za zivotinje,dizajniranje i kuvanje!
Datum upisa : 11.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Odgovornost nasih andjela

Počalji od Andjela taj Sre Maj 12, 2010 1:14 am

Ovako na prvu loptu,mislim da moja djeca nisu uopšte odgovorna,više smo ih razmazili,imaju zeca a više se brine baba o njemu,Anđela ide u školu i tu nije pretjerano odgovorna tj više razigrana i bezbrižna tako da često zaboravi šta treba da uradi od domaćih zadataka,pa dobije razne minuse zbog toga,tri minusa skupi i dobije jedinicu u dnevnik,njoj nije problem uraditi te zadatke nego ona naprosto zaboravi šta je učiteljica rekla,dakle pažnja i koncentracija nula bodova ...a iz razgovora sa drugim mamama vidim da imaju sličnih problema,ne znam da li je to zbog mnoštva školskih obaveza ili su naša djeca stvarno previše raspuštena...jedan od uzroka tome je zato što mi od ranog doba preuzimamo njihove obaveze na sebe: "pusti,mama će to" i sl....ma iskreno nemam pojma zbog čega i kako,samo znam da se trudim da to ispravim,ali nije lako...eto ja sam samo kritikovala,nisam iznijela ništa pozitivno..

Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 39
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brizna mama taj Sre Maj 12, 2010 2:16 am

Hehe,nema veze,pa sva deca su takva,vise im nadjes mana nego vrlina... I ja isto imam zeca,pa mi je on jedina beba i ponasam se prema njemu kao sto bih prema detetu .Hajde ljudi,pisite,pisite i na temu!

Brizna mama
Novi član
Novi član

Broj poruka : 21
Godina : 44
Hobi : Sve sto je vezano za zivotinje,dizajniranje i kuvanje!
Datum upisa : 11.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Stazi taj Sre Maj 12, 2010 5:36 am

Moja Viktorija je veoma odgovorna, a to vidim onda kada im vaspitacica da zadatak da nesto donesu sledeci dan i sve lepo pripremi da kada ustane i krene u vrtic ne zaboravi. MEdjutim kada stigne u vrtic i primeti da je zaboravila onda udri u plac jer ne moze da podnese da je nesto propustila ili zaboravila.
Sto se tice ljubimaca mi ih nemamo pa ne znm kako bi reagovala na to ali generalno mislim da je odgovorna.

Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 39
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Veka taj Sre Maj 12, 2010 7:25 am

Ja samo mogu reci da smo zimus po najvecem kijametu isli na cas.... prilicno je odgovorna za njen uzrast kad su obaveze u pitanju.... postoje stvari koje je ne doticu ali tu smo najvise mi krivi (skupljanje igracaka npr. koje ona uopste ne dozivljava kao svoju obavezu).

"Čovek srcem ispravno vidi...suštinsko je oku nevidljivo.."

www.telenetshop.rs

Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 35
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 2:27 am

Sponsored content