Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.forumi.biz
 photo banner-1-1.gif

Glad i nervoza

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Glad i nervoza

Počalji od Bojana taj Pon Sep 08, 2008 2:14 am

Prosle nedelje Maki imao proliv i bio je par dana na strogoj dijeti i tih par dana urlao je kao lud kad god je sa mnom i terao me da ga nosim a cim ode sa tatom ili babom i dedom miran ko bubica scratch i bas sam se sekirala tih dana sto je takav postao jer je pre toga bio dete koje place i vice samo kad se udari ili kad mu se bas mnogo spava...
Mislila sam mozda ga boli stomace zbog proliva ali ljudi moji on je plakao samo dok je sa mnom a cim me nema miran ko bubica...kad ja ukapiram posle on je u stvari bio mnogo gladan a ja sam mu asocijacija za hranjenje ali ne razumem sto mi nije reko da hoce da jede jer mi inace kaze oce mata luca :lud:
Cim je poceo normalno da jede to ponasanje je prestalo i sad ja razmisljam sta mu bi,sta mislite da li su deca nekad nervozna kad su gladna a ne znaju to da izraze tj kazu?

Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 33
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Re: Glad i nervoza

Počalji od Dy taj Pon Sep 08, 2008 2:18 am

i nama s eto desilo prosle sedmice, nervoz ai plac i cak mi rekla da je boli stomak..ali bila bas bas gladna..zasto ne kazu ne kuzim.....mozda zato sto su navikli da mi trkaramo oko njih i pogadjamo sta ih tisti...

Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 38
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Emi taj Ned Dec 07, 2008 8:46 am

Milena obicno place kad se probudi popodne oko 15 00 i hoce odma da jede znam da je gladna i uvek se trudim da je rucak spreman na vreme inace tesko mene Smile

Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 33
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 3:14 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh